Обяви за работа от bg-rabota.com

Лясковец - Организатор експедиция, товаро-разтоварна и спедиторска дейност (нощна смяна)

Обява за работа в Лясковец за "Транспорт и Логистика", публикувана на 11.06.2014 , разгледана 511 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- приемане/предаване на пратки от/до офис;
- превозване на пратки по градска линия;
- товаро-разтоварна дейност;
- обработка на пратки в офис Лясковец склад.

Изисквания към кандидата:
- висще/ средно образование;
- шоф.книжка катег.B, предимство е категория С;
- компютърна грамотност;
- добри комуникативни умения за работа с клиенти и презентиране на услугите на Еконт;
- умение за работа в екип и динамична среда.

Необходими документи при кандидатстване:
- Автобиография / CV/ с попълнени коректно данни и стационарни телефони на предишен работодател;
- Препоръки;
- Копие на шоф.книжка;
- Копие от дипломи за завършено образование.

Документите се подават лично на адрес:
Лясковец, ул. Оборище 9 - документи може да подаване на посочения адрес след 19:30ч.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ПОДАДЕНИ ПО ИМЕЙЛ!

Еконт Експрес ООД предлага:
Възнаграждението, което Еконт Експрес предлага е сума от основна работна заплата и премия, която е свързана с производителността на служителя и качеството на работа:
Основна работна заплата – 340.00лв. бруто;
Месечна премия за качество - до 1000 лв. бруто.

Град: Лясковец