Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Брокер на недвижими имоти

Обява за работа в София за "Недвижими Имоти", публикувана на 20.07.2014 , разгледана 1010 пъти

Във връзка с разширяване на дейността си „Фортунаестейт” ЕООД търси брокер недвижими имоти

БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Изисквания:

- Способност за работа в динамична среда и работа с клиенти;
- Добра компютърна грамотност;
- Желание за развитие в сферата на недвижимите имоти;
- Инициативност, организираност, умения за работа в екип;
-Амбициозен с желание за постигане на високи резултати.
Задължения и Отговорности:

- Поддържане на ежедневен контакт с клиенти във връзка с отдаване под наем и продажба на жилищни имоти;
- Анализ на пазара на имоти в гр. София и обработка на текущата информация от него;
- Управление на портфейл от оферти и организиране на цялостния процес по отдаване под наем на жилищни имоти;
- Организиране и провеждане огледи на имотите предлагани от дружеството.
- Завеждане регистри и публикуване обяви.
- Води преговори с клиенти на фирмата във връзка с условията на сделките.
- Поддържане на професионални отношения с клиенти и привличане на нови.
- Активно търсене на нови оферти.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Професионална, приветлива и коректна работна среда;
- Плаващо работно време;
- Вътрешнофирмено обучение, пълен достъп до всички оферти на фирмата;
- Отлична възможност за израстване в компанията;
- Нарастващ процент от оборота на реализираните сделки;
- Допълнителни бонуси и възнаграждения;

Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Документите ще бъдат разгледани в пълна конфидециялност. Всяка кандидатура е ще бъде разгледана с необходимия професионализъм и внимание.
Моля изпращайте CV и актуална снимка
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Заплащане: 800 +

Град: София