Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Севлиево - Шофьор на тежкотоварен автомобил- по заместване

Обява за работа за "Транспорт и Логистика", публикувана на 24.09.2014 , разгледана 805 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- превозва/доставя пратките между Разпределителните центрове на Еконт Експрес;
- с цел безопасно транспортиране подрежда и укрепва товара в товарното помещение на МПС;
- работно време: по график;
- носи материална отговорност за управлявания автомобил и превозваните пратки.

Изисквания към кандидата:
- шофьорска книжка категория С+Е;
- документ за професионална компетентност;
- притежание на дигитална карта за тахограф.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография (с вписани телефони на предишен работодател);
- актуална снимка;
- копие от документите за завършено средно образование, квалификации и правомощия;
- препоръки.

Документите се подават лично на адрес:
гр. Севлиево, ул.Никола Петков 41А, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ИЗПРАТЕНИ ПО ИМЕЙЛ.

Лице за контакт: Велимира Йорданова, email: sevlievo_director@econt.com, тел:0885677478
Севлиево предлага:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- индивидуална премия - до 360 лв. бруто - определя се по правила към трудовия договор;
- премия за изминати километри;
- добавки за нощен труд.

Град: Всички

Телефон: sevlievo_director@econt.com

Имейл: 0885677478

Лице за контакти: Велимира Йорданова