Обяви за работа от bg-rabota.com

Обяви за работа

Портиер / Пиколо

Обява за работа в София за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 28.07.2016 , разгледана 976 пъти

Четиризвездният хотел "Земята и Хората" е все по-предпочитано място за почивка и бизнес в София. Екипът има нужда от отговорна и лъчезарна личност, обичаща работата си и отнасяща се лоялно към клиентите и компанията.

Пиколото често е първият човек, с когото гостите се срещат и именно той създава първото впечатление за хотела. Очакваме нашият нов колега на позицията Портиер / Пиколо да е отзивчив и любезен, винаги на разположение и в полезрението на госта. Неговото основно задължение е да бъде в услуга и помощ на хотелските гости.

Задължения и отговорности:
• Осъществява пропускателния режим в сградата на хотела
• Посреща гостите и ги придружава до стаите
• Запознава гостите със системите за сигурност и начина на използване на уреди и удобства в стаите
• Пренася багаж до и от стаите, автомобилите
• Изпълнява услуги в сградата на хотела, като връчване на съобщения, пакети, букети, поща
• Снабдява гостите с указания, пътна и друга информация (услуги и интересни места)

Изисквания към кандидатите:
• Средно образование
• Задължително е владеенето на английски език
• Шофьорска книжка категория „B”
• Приятни маниери, вежливост и дискретност
• Умение да поддържа изряден външен вид
• Предходен опит на такава позиция е предимство.

Ние предлагаме:
• Трудов договор на пълно работно време
• Фирмено обучение
• Безплатен обяд в ресторанта
• Конкурентно заплащане

Ако предложението представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Град: София

Имейл: office@earthandpeople.bg

Лице за контакти: Галина Горанова